Branża noclegowa z pewnością oferuje ogromne możliwości i komfort, w każdym miejscu na całym świecie. Okazuje się jednak, że często poszukujemy miejsca, w którym przez kilka godzin, będziemy mogli po prostu cieszyć się intymnością ze swoją drugą połówką. Wówczas rozwiązaniem staje się hotel na godziny. Jednak ile on kosztuje i co warto wiedzieć?

Czym jest hotel na godziny?

Hotel na godziny to z pewnością coś, z czym nie spotykamy się na co dzień. Okazuje się jednak, że taka usługa istniała już od bardzo dawna i po cichu rozwijała się w wielu miejscach nie tylko w naszym kraju, ale tak naprawdę i na całym świecie. Hotel na godziny to nic innego jak oferta wynajmu pokoju, nie na całą noc czy kilka dni, a jedynie na kilka godzin. Zwykle taka usługa kojarzyła się nam z prostytucją. Wówczas klienci nie decydowali się na czerpanie cielesnych uciech w samochodzie, a o wiele bardziej woleli skorzystać z kilku godzin w hotelowym pokoju. Na samym początku rozwoju tego typu usług noclegowych nie mówiło się o nich głośno. Raczej taki proceder był utrzymywany w dość dużej tajemnicy, a największy wpływa na to miał fakt, że podchodzono do hotelu na godziny w sposób mocno stereotypowy. Wobec tego zarówno panie jak i panowie, którzy byli zainteresowani hotelem na godziny, stale się z tym ukrywali. Jednak obecnie można zadać sobie pytanie jak uprawiać seks w momencie, kiedy w dalszym ciągu mieszkamy z rodzicami lub mamy w domu małe dzieci? W takiej sytuacji chwila prywatności graniczy praktycznie z cudem. Co więcej, często zdarza się tak, że po prostu nie mamy warunków na zbliżenie, a chcemy w pewien sposób spędzić romantyczne chwile z partnerem lub partnerką. Wówczas usługa jaką jest hotel na godziny przestaje być negatywnie nacechowana. W takim wypadku staje się ona wręcz potrzebna do tego, by móc się na chwilę oderwać od przytłaczającej rzeczywistości, a także sposobem na to, by spędzić w swoim towarzystwie magiczne chwile prywatności.

Przeczytaj również:  Leczenie zębów za granicą - czy to jest opłacalne?

Hotele na godziny a anonimowość

Hotele na godziny świetnie zdają sobie sprawę z tego, że wiele osób w dalszym ciągu czuje ogromne skrępowanie składając tam wizytę. Wobec tego hotele te oferują swoim gościom pełną anonimowość. Nie zostają przy pobycie pobrane żadne dane, oprócz numeru karty kredytowej lub gotówki. Goście hotelu na godziny nie muszą obawiać się kamer, a także baz danych w których mogliby figurować przez najbliższe kilka lat. Dzięki temu mogą oni czuć się w pełni bezpiecznie. Co więcej hotele dbają również o pełną intymność wszystkich gości. Tak więc bez względu na to, czy uprawiają oni seks oralny, czy inne formy stosunku płciowego, nie muszą martwić się oto, że ściany mają przysłowiowe uszy. A jeśli już przy seksie oralnym jesteśmy, warto zajrzeć na https://sekspedia.pl/seks-oralny. Eksperci wyjaśniają w nim drobiazgowo, na czym polega ten rodzaj współżycia.

Zazwyczaj w tego typu hotelach na godziny ściany są podwójnie wyciszone, a nawet największe i najbardziej donośne odgłosy nie opuszczą hotelowego pokoju. Bez wątpienia można powiedzieć, że hotel na godziny jest całkowicie bezpieczny i w pełni anonimowy, a mając tego świadomość, będziemy mogli w pełni cieszyć się chwilą zbliżenia ze swoją drugą połówką.

Ile kosztuje hotel na godziny?

Wiele osób, które realnie zainteresowało się usługą jaką oferuje hotel na godziny, z pewnością chce również dowiedzieć się tego, jaka jest jej cena. Nie ukrywajmy, że w przypadku tradycyjnych noclegów, ceny utrzymują się na dość wysokim poziomie. Z pewnością nie chcemy, by taka przyjemność znacznie nadwerężyła nasze możliwości budżetowe, a co więcej stała się poważnym obciążeniem finansowym. Niemniej jednak nie musimy się o to obawiać. Z racji tego, że wynajmujemy pokój na godzinę lub kilka godzin, ceny są dość przystępne. Oczywiście wiele zależy od standardu hotelu i prywatnego cennika. Można bowiem znaleźć hotele na godziny, które oferują pełny luksus, a można również zdecydować się na rozwiązania typu „low-key”. Wobec tego ile będzie kosztowała nas godzina w takim hotelu? Zwykle ceny zaczynają się już od 25 złotych, a mogą skończyć nawet na 100 złotych w zależności od tego jakie standardy dla siebie wybraliśmy, a także od tego, w jakiej lokalizacji znajduje się hotel.

Przeczytaj również:  Polskie góry - gdzie jechać latem?